Kupa Autochthonous, regjistrimet kanë filluar!

Shkodra Sport Event

Shkodra Sport Event

Arijan Aliti me rekord historik

Të gjithë në Shkodër e kujtojnë djaloshin kaçurrels nga Shkupi. Gjithmonë i qeshur me të gjithë, shumë miqësor, dhe një portier me të dhëna shumë të mira. Ai ka arritur një rekord që rrallëherë shikohet në futboll duke shënuar 5…

Elite Referee Experience pjesë e Shkodra Sport Event ka kënaqësinë të ju njoftoj për bashkëpunimin e rradhës. “New Stars Cup 2023” do të jetë turneu që do të zhvillohet në Maqedoninë e Veriut, në datat 7-10 shtator 2023, në të…

Qyteti i Shkodrës me miq të veçantë

Akademia e Futbollit ‘’Atletik Klub Shkodra’’ ka zhvilluar dy ndeshje miqësore me miqtë nga Kosova të ‘‘Shkollës së Futbollit Mamusha Spor’’. Ndeshjet janë zhvilluar në kompleksin sportiv të ‘’Atletik Klub Shkodra’’ ditën e dielë , më datën 11 Qershor 2023.…

Sukseset e K.F Malësia nuk kanë të ndalur 

Një ndër sukseset e shumta që ‘‘Klubi i Futbollit Malësia’’ ka arritur nën udhëheqjen e trajnerit të palodhur z.David Camaj është promovimi i talenteve të futbollit nga Malësia në arenën ndërkombëtare. Shembuj konkret janë : Driton Camaj, Xhonatan Dreshaj, Ilir…