Kupa Autochthonous, regjistrimet kanë filluar!

Kategori Lajme

Arijan Aliti me rekord historik

Të gjithë në Shkodër e kujtojnë djaloshin kaçurrels nga Shkupi. Gjithmonë i qeshur me të gjithë, shumë miqësor, dhe një portier me të dhëna shumë të mira. Ai ka arritur një rekord që rrallëherë shikohet në futboll duke shënuar 5…

Sukseset e K.F Malësia nuk kanë të ndalur 

Një ndër sukseset e shumta që ‘‘Klubi i Futbollit Malësia’’ ka arritur nën udhëheqjen e trajnerit të palodhur z.David Camaj është promovimi i talenteve të futbollit nga Malësia në arenën ndërkombëtare. Shembuj konkret janë : Driton Camaj, Xhonatan Dreshaj, Ilir…